• Eiropā atzīti un augsti novērtēti apdares būvmateriāli
  • Eiropā atzīti un augsti novērtēti apdares būvmateriāli
  • Eiropā atzīti un augsti novērtēti apdares būvmateriāli
  • Eiropā atzīti un augsti novērtēti apdares būvmateriāli
  • Eiropā atzīti un augsti novērtēti apdares būvmateriāli
  • Eiropā atzīti un augsti novērtēti apdares būvmateriāli

Ražotāji


Abc Klinkergruppe specializējas augstas kvalitātes klinkera apdares materiālu ražošanā. Viena no mūsu reģionālajām īpašībām ir īpaši neapstrādāts materiāls - māla slāneklis. Tas ir noteicis mūsu materiālu izcelsmi.
Zināšanas par mālu sagatavošanu un cepšanu un augstie rādītāji nosaka mūsu uzņēmuma darbību šodien. Ar vismodernākajām iekārtām, mēs ražojam plašu klāstu ar visdaudzveidīgākajiem un mūsdienīgākajiem būvniecības materiāliem. Mums ir ļoti svarīgi ražot mūsu produktus efektīvi – efektīva un enerģiju taupoša ražošana mums ir īpaši svarīga.
Tomēr, neskatoties uz visu tehnoloģiju attīstību un automatizētajiem ražošanas procesiem, Berentelg un Hebrok ģimenēm ir svarīgi saglabāt ģimenes uzņēmumu kā īpašu kvalitātes zīmi un nezaudēt kvalitāti. Arhitekti, projektētāji un tirgotāji, kas sadarbojas ar mūsu uzņēmumu jau gadu desmitiem, izmanto un novērtē šīs priekšrocības. Tādi termini kā Hollager Klinker un Recker Klinker ir stabilas preču zīmes un ir plaši pazīstamas aiz mūsu reģiona robežām. To izcelsme ir Bentheimas, Teklenburgas un Osnabrukas apgabalos un tās ir pieradījušas savu vērtību gadiem. Šobrīd ABC Klinkergruppe pieder sešas ražotnes. Šai savienībai ir lielas priekšrocības, attīstītā un efektīvā ražošana var tikt modificēta un pārnesta uz citām ražotnēm, kopīgu pārdošanas ceļu izmantošana sniedz priekšrocības un ietaupa līdzekļus. Tomēr izcilu klinkera materiālu ražošana vēl nav viss, ekspertīze, pārliecība un darbs ir mūsu nozīmīgākie faktori uzticamai sadarbībai. Mūsu kvalificētā komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.
Ar vairāk nekā 150 gadu pieredzi, Feldhaus Klinker ir viena no vecākajām kompānijām Onsbrukas reģionā, kas darbojas jau no 1857. gada.
Nosaukums – Feldhaus Klinker asociējas ar paaudzēm, uzticamību un visaugstākajiem standartiem. Uzņēmums ar savu klinkera produkciju tagad pazīstams tālu aiz Vācijas robežām. Ar sekmīgu tradīciju un inovāciju izpratnes kombināciju, kompānija tagad ieņem vadošās pozīcijas klinkerprodukcijas ražošanā. No 80 000m2 ražošanas platībām Bad Laerā, tagad klientiem tiek piegādāta produkcija visā pasaulē. Feldhaus Klinker rūpnīca ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām un, ņemot vērā pastāvīgo optimizāciju ražošanā, uzņēmums šodien ir ierindots starp lielākajiem klinkera produkcijas ražotājiem.
Kā uzticams partneris Feldhaus Klinker  piedāvā klinkera produktu sortimentu, kas neatstāj nepiepildītas nevienas vēlēšanās. Lai apmierinātu pašreizējo krāsu un stila tendenču attīstību, tiek radīti jauni produkcijas veidi, piemēram, klinkerķieģeļflīzes ar senlaicīgu roku darba optiku. Produktu klāsts blakus klinkera ķieģeļflīzēm un apdares ķieģeļiem ietver arī  klinkera bruģi, zāliena klinkera bruģi un mazizmēra mozaīku bruģi.
Feldhaus Klinker produkti tiek izgatavoti no atlasīta māla, apdedzinot to augstās temperatūras ietekmē līdz nepieciešamās cietības sasniegšanai. Feldhaus Klinker materiāla pazīme ir augsta kvalitāte, izturība un ļoti zema ūdens uzsūkšana.
Uzņēmuma Feldhaus klinkera izstrādājumi ir moderni un inovatīvi. Mūsdienu ēku fasādēm ir jāizskatās moderni un jābūt veidotām no ekoloģiski labvēlīgiem materiāliem. Pateicoties dabīgajiem izejmateriāliem un nepārtrauktajai ražošanas attīstībai, klinkera materiāli atbilst šīm prasībām. To krāsu un virsmu daudzveidība nodrošina oriģinālu izskatu un piešķir ēkām individualitāti.Itāļu uzņēmums S.Anselmo piedāvā plaša diapazona māla klinkera būvniecības materiālus. Fornance S.Anselmo un citi zīmoli, kas ietilpst S.Anselmo Group, atrodas Mediterran zonā ar vairākiem rūpniecības uzņēmumiem, lai spētu saražot plaša spektra dažādus būvniecības materiālus – ķieģeļus, ķieģeļflīzes, bruģi, dakstiņus, grīdas un sienas flīzes. Plašā krāsu gammā un dažādos izmēros ir pieejami ķieģeļi, ķieģeļflīzes un sutra ķieģeļflīzes, pieejami izmēros Normalformat un Euroformat. Iespējams arī pasūtīt ķieģeļus vai ķieģeļflīzes pēc specifiskiem izmēriem, piemēram, British Standard formātu. S.Anselmo var lepoties ar vairāk nekā 100 dažādu veidu māla klnkera ķieģeļu un ķieģeļflīžu veidu., turklāt caur “Custom Blends” S.Anselmo var piedāvāt bezgalīgas iespējas dažādām krāsu variācijām. Izmantojot šo iespēju ir iespējams izveidot speciālu risinājumu ar ekskluzīvu tekstūru, ko iegūst veidojot dažādas kombinācijas no 60 atšķirīgu ķieģeļu krāsām. Tāpat kā laba kafija tiek radīta atlasot sortimentu, tad arī S.Anselmo Custom Blends pārstāv vienu risinājumu dažādās krāsās, kas kopā veido unikālu raksturu nobeiguma tekstūrai. Mūsu kontroles laboratorijas ir definējušas ideālas vadlīnijas dizainam ar piedāvātajiem maisījumiem, bet, tai pat laikā, ikviens var izveidot savu īpašo kombināciju, pievienojot, noņemot vai sajaucot dažādas krāsas. Selmo ķieģeļi ir oriģinālie vecinātie ķieģeļi. Tie izceļas ar ekskluzīvu virsmas struktūru un ir pieejami ļoti plašā krāsu gamma un dažādās tekstūrās. Standarta ķieģeļi ir klasiski ķieģeļi, kas veidoti S.Anselmo raksturīgajā stilā, krāsu un dizaina izpildījuma ziņā. S.Anselmo Corso garenā formāta ķieģeļi ir pagarināti smalkas formas ķieģeļi dažādās krāsu un tekstūru variācijās, pieejams 500x40x100mm izmērā.Rūpnīca De Rijswaard kopš 1900. gada ražo ķieģeļus maziem un lieliem celtniecības uzņēmumiem. Tagad De Rijswaard saražo 120 miljonu ķieģeļu gadā. De Rijswaard ir viens no tiem uzņēmumiem, kas nepārtraukti visas savas attīstības gaitā ir pilnveidojis un meklējis jaunus tehniskus risinājumus savas produkcijas ražošanai. De Rijswaard ķieģeļu ražošanā izmanto dabai draudzīgas enerģijas metodes. Tajā ietilpst siltuma spēka instalācijas, siltuma atpakaļ ieguves instalācijas, dūmu - gāzes krāsnis, un ar datoru programmām vadāmas krāsnis un žāvētāji.
Ķieģeļu ražošanā izmantotās sastāvdaļas tiek rūpīgi atlasītas un pārbaudītas. No tām ir atkarīga ķieģeļu krāsa un kvalitāte. Visi ķieģeļi ir ražoti ar "Komo" krāsu. Produkcija atbilst NEN 2489 Metselbaksteen kvalitātes standartiem, kā arī ir ieguvusi sertifikātu, kas apliecina ķieģeļu satura drošību un to nekaitīgumu apkārtējai videi. Vācu tirgū De Rijswaard sertificēti kā Baustoff Berwachung (BUW). Arhitekti, uzņēmēji u.c. var būt pārliecināti par piedāvāto ķieģeļu kvalitāti. Plašais piedāvājums ir piemērots visiem - sākot no ķieģeļu lieluma, platuma, krāsas un izmēriem.


Weber ir daļa no Saint-Gobain, kas ir viena no 100 lielākajām industriālajām grupām pasaulē, kura Parīzē reģistrēta jau 1665. gadā. Weber, kā Saint-Gobain  meitas uzņēmums, būvmateriālu sektorā nodarbina 10 000 cilvēku 48 valstīs.
Weber ir vadošais fasāžu, mūrjavu, flīžu līmju un  grīdas sistēmu ražotājs.
Weber zīmols ietver dažādus uzņēmumus, kas savu produkciju ražo vairāk kā  200 rūpnīcās 42 valstīs. Daudzi no zīmoliem ir pasaules līderi savā jomā, tie labi darbojas arī Latvijas tirgū, apmierinot vietējā tirgus prasības, ceļot ražotnes reģionā un nodarbinot vietējos iedzīvotājus, tā veicinot vietējās ekonomikas izaugsmi.
Latvijas būvmateriālu tirgū, ar pilnvaroto dīleru tīkla starpniecību, Weber piedāvā pasaulē plaši pazīstamos produktus - mūsdienīgus celtniecības un iekšējās apdares materiālus.
No 1996. gada Latvijā ir labi zināmi populārie WEBER (bij. maxit)produkti- fasāžu sistēmas, flīžu līmes, grīdas līdzinātāji, gruntis, apmetumi, špakteles, remontjavas, betoni un mūrjavas. Šie produkti tiek piegādāti no Saint-Gobain Grupas rūpnīcām Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Vācijā, u.c.
Weber Latvijā ir sertificēts pēc ISO 9001 un 14 001 standartiem.